Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie L'Chic Cat Tumbler Grzybek  zabawka do przysmaków dla kota

L'Chic Cat Tumbler Grzybek zabawka do przysmaków dla kota

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Nowa i unikalna interaktywna zabawka z ekskluzywnej linii produktów L'Chic.

Dyspenser do przysmaków i karmy suchej Cat Tumbler to wspaniała i stymulująca zabawka dla wszystkich kotów.
Regulowany poziom trudności, nieprzewidywalne zachowanie, wyprodukowana z solidnego i nietoksycznego materiału PVC o dopasowywanej szerokości otworu.

Wspaniały i unikalny wygląd, atrakcyjny dla kotów i przyjemny dla właścicieli.

Piękne opakowanie sprawia, iż idealnie nadaje się on na prezent dla posiadaczy kotów

Jak to działa?
Zabawka grzybek to dwukomorowy dyspenser na przysmaki. Posiada ciężką, zaokrągloną podstawę, która działa na zasadzie "wańki-wstanki" - potrącona z jednej strony będzie bujać się na boki i ostatecznie wróci do pozycji pionowej. Podczas bujania zabawka będzie wydawać przysmaki - w zależności od poziomu trudności ustawionego przez właściciela:
- poziom najłatwiejszy to górna komora - z której przysmaki wysypują się przez otwór o średnicy 1,5 cm i najłatwiej je wydobyć
- poziom średni - stanowi wewnętrzna klapka pomiędzy górną a dolną komorą - można ją odblokować, dzięki czemu przysmaki z dołu będą się wysypywać do górnej komory lub vice versa - przysmaki z góry, podczas zabawy będą się przesypywać do spodniej komory
- poziom zaawansowany to spodnia komora, w której szerokość otworu można dowolnie regulować poprzez przekręcenie pokrywki komory, do której przytwierdzona jest figurka kotka. Figurka może całkowicie lub częściowo przysłaniać otwór, dzięki czemu ogranicza ilość przysmaków wysypywanych z dolnej komory. Średnica otworu 1,5 cm.

Jak się bawić?
Nasyp do zabawki ulubionych przysmaków lub suchej karmy, najlepiej o granulkach nie większych niż 1,5 cm średnicy i obserwuj jak Twój kot się bawi, próbując je wydostać ze środka.

Do zabawki możesz włożyć np: dzwoneczek albo kocimiętkę, albo kuleczki czy kostki, które będą wydawać dźwięk kiedy kot będzie szturchał zabawkę - świetna dla kociąt. Z zewnątrz możesz spryskać ją sprayem z kocimiętką lub walerianą dla dodatkowej zachęty.

Możesz połączyć kocimiętkę i przysmaki - wsypując przysmaki do jednej przegródki, a kocimiętkę do drugiej.

Specjalny kształt zabawki świetnie nadaje się do nawleczenia sznurka - dzięki temu zabawka będzie idealnie się sprawdzała u kotów, które nie przepadają za klasycznymi czy suchą karmą.

Zabawka doskonale nadaje się na prezent - śliczny wygląd oraz opakowanie, powodują, że spodoba się każdemu posiadaczowi kotów.

Wymiary:
Średnica ok 6
Wysokość ok 11 cm

ZOBACZ FILM NA YOUTUBE.COM:

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: