Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKong Naturals kocimiętka suszona   30g

Kong Naturals kocimiętka suszona 30g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Susz kocimiętki Premium Catnip pochodzi z wysokiej jakości uprawy w Ameryce Północnej.

Kong Naturals to odpowiedzialne ekologicznie produkty dla kotów. Wszystkie składniki i olejki pochodzą z naturalnych, odnawialnych źródeł. Produkty te zaprojektowano tak aby oddziaływały na naturalne kocie instynkty, w celu zapewnienia kotom domowym jak najlepszej zabawy.

Cechy:
- zniewalający, bardzo silny zapach
- naturalny, receptura bez zanieczyszczeń
- do posypywania zabawek, wędek, drapaków i legowisk
- działa relaksująco i zachęca kota do pozostawania w danym miejscu

Nie ma zapachu

kocimietka bez zapachu. Nie czuję ja, ani kot. Wierze na słowo, bo równie dobrze mogło by byc to zupełnie inne zielsko. Wyrzucone pieniądze

Autor: vica ( 16 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: