Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKerbl Szeleszczący tunel nylonowy  kolorowy 90 cm

Kerbl Szeleszczący tunel nylonowy kolorowy 90 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Tunel do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Może być kocią kryjówką i inspirować wspaniałą zabawę. Tunel ma okienko na środku oraz piłeczkę na gumce do zabawy.

Cały tunel jest wykonany z wysokiej jakości nylonu i w wewnętrzną warstwę ma wszytą wewnątrz materiału szeleszczącą folię.

Długość 90 cm i 25 cm średnicy.
Kolor: kolorowe pasy z zewnątrz, pomarańczowy wewnątrz.

UWAGA!
Produkty Kerbl sprowadzamy z Niemiec. Dostawy mamy średnio raz w miesiącu. Jeśli towar nie jest dostępny od ręki na magazynie, orientacyjny czas kompletowania może wynieść od 3 do 6 tygodni. Prosimy o wyrozumiałość.

Super. Porządnie wykonany, z grubego materiału. Na pewno bardzo bługo wytrzyma nawet przy wyjątkowo aktywnym kocie. Mocno szeleści i ma idealne wymiary. Polecamy

Autor: inspiration ( 90 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Super!

To jedna z bardzo niewielu rzeczy, które moim kotom się nie znudziły. Mamy taki tunel od prawie roku i cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. :)

Autor: PALATINA ( 7 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: