Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktKarlie Naturalna zabawka pluszowa z kocimiętką  szeleszcząca poduszeczka z frędzelkami 9 x 7 cm

Karlie Naturalna zabawka pluszowa z kocimiętką szeleszcząca poduszeczka z frędzelkami 9 x 7 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wspaniale wykonane zabawki myszki Karlie z serii "Nature" - wykonane z w pełni naturalnych, czystych surowców.

Mięciutka poduszeczka wykonana z miękkiego pluszowego materiału. Wewnątrz zaszyto wysokiej jakości sproszkowaną kocimiętkę, która zachęci kota do zabawy oraz szeleszczącą folię. Całość uzupełniają frędzelki z naturalnego sizalu do atakowania.

Wymiary (bez frędzelków) 9 x 7 cm

Kolor biało-brązowy (z jednej strony brązowa, z drugiej biała).

bardzo duza i wypukla ta poduszka i do zabaway jakoś taka nieporęczna:/

Autor: preria ( 30 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Gdy kot zauważy wystające frędzelki, atakuje poduszeczkę, a zaraz potem patrzy jakby chciał powiedzieć: 'a to jednak nic ciekawego'. Szeleszczenie nie zdaje egzaminu - trzeba mocno i precyzyjne gnieść palcami, przy zabawie kot nie zdoła wywołać szeleszczenia.

Autor: inspiration ( 90 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: