Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktJRS Chipsi Carefresh Colors różowa  ściółka dla małych zwierząt 10l

JRS Chipsi Carefresh Colors różowa ściółka dla małych zwierząt 10l

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Carefresh Colors - Naturalne i przyjazne dla środowiska!!!!

Carefresh Colors składa się z bardzo długich, miękkich włókien celulozowych, które są przyjemne dla zwierząt i zapewniają im wygodne warunki do życia.

Przyjazna dla środowiska celulozowa ściółka Carefresh Colors dostępna jest w dwóch kolorach: jasnoniebieskim oraz różowym.

Kolorowe ściółki z USA!

Cechy produktu:
- trwałe kolory z barwnikami zaakceptowanymi przez Unię Europejską!
- 2,5 razy bardziej chłonne niż zwykłe wióry
- w 99% bezpyłowe i łatwe w sprzątaniu
- 5-dniowa kontrola zapachu
- przyjazne dla środowiska.
- w 100% bezpieczna dla zwierząt.

Praktyczne opakowanie 10l o wadze ok 1 kg.

Naturalne podściółki - idee prosto z natury!

Wyjątkowy program kompetencji CHIPSI.
Już od trzech pokoleń firma JRS zajmuje się produkcją naturalnych naturalnych podściółek umożliwiających hodowlę zwierząt zgodną z rytmem i warunkami życia właściwymi dla danego gatunku.

Wybierając podściółkę dla zwierząt, należy wziąć pod uwagę jakość produktu oraz aspekt ekologiczny. Produkty z serii Chipsi to całkowicie naturalne, zdrowe i ekologiczne podściółki - idee prosto z natury.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: