Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktHikari Tropical Betta Bio-Gold   20g

Hikari Tropical Betta Bio-Gold 20g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Kompletna, wybarwiająca karma dla bojowników

Zalecany, codzienny pokarm dla wszystkich bojowników, opracowany po szeroko zakrojonych badaniach nad ich potrzebami żywieniowymi.

Cechy:
Łatwe w stosowaniu, stojące opakowania, wygodne w odmierzaniu, zapewniają karmienie bez rozsypywania i zapobiegajace przekarmianiu. Doskonałe narzedzie do nauki dzieci na temat prawidłowego karmienia bojowników.

Naturalne, wspaniałe kolory są możliwe dzięki Bio-technologii. Podczas codziennego podawania, Hikari Betta Bio-gold będzie wzmacniać barwę Twoich bojowników, zapobiegając jej blaknięciu z czasem.

Stworzony specjalnie dla bojowników i zapewniający 100% wszystkich niezbędnych im składników żywieniowych do zdrowego życia.

Bogaty w witaminę C, Hikari Betta Bio-Gold wspiera odporność na stress oraz choroby zakaźne. Jednocześnie wspomaga odpowiedni wzrost bez nadmiaru tłuszczu.

Hikari Betta Bio-Gold to pływające granulki, które nie brudzą wody w akwarium. Unoszące się na powierzchni pokarmy pozwalają łatwo dostosować ilosć pokarmu, aby zapobiec przekarmianiu.

Karmienie:
Podawaj 1-3 granulek dwa lub trzy razy dziennie w zależności od rozmiaru Twoich bojowników. Należy uważać aby nie przekarmiać ryb. Niezjedzone granulki należy usunąć po okresie karmienia.

Zalecany dla wszystkich typów bojowników.

Analiza:
Białko surowe 38% , tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 1%, wilgotność 10%, popiół surowy 12%.

Dostępne w opakowaniach 2.5g oraz 20g.

REWELACYJNA KARMA

Używam Hikari Tropical Betta Bio-Gold od kiedy kupiłam bojownika (karma nadaje się dla wszystkich ryb labiryntowatych!!!) Wielkość granulek jest idealna dla osobników sprzedawanych w sklepch, karma pływa po powierzchni wody, przez co rybki chętnie ją zjadają. Interesująca jest też, bo nie wpływa na pogorszenie jakości wody. Ja mając 1 samca i 3 samiczki opakowanie 20g mam przez 3 mieś. Jest dostępne mniejsze opakowanie niestety nie ma zamknięcia i łatwo rozsypują się granulki. W opakowaniu 20g zamknięcie jest, karma zachowuje długo świerzość. POLECAM

Autor: mdagh ( 556 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Dobrze wybarwia i wpływa na kondycję oraz zdrowie ryb.
Polecam ten produkt :)

Autor: frostt ( 36 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Polecam

Bardzo dobra karma dla bojowników! Ekspresowo zjadana. Rybka jest zdrowa i ma piękne żywe kolory.


+
Zalety:
wysoka jakość, wydajność
-
Wady:
opakowanie
Autor: asds ( 71 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: