Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Golden Grey PROMOCJA! Samozbrylający żwirek dla kotów standard + 2kg karmy Natural Greatness GRATIS! 2x 14kg

Golden Grey PROMOCJA! Samozbrylający żwirek dla kotów standard + 2kg karmy Natural Greatness GRATIS! 2x 14kg PROMOCJA

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

WYJĄTKOWY ZESTAW PROMOCYJNY! DO DWÓCH OPAKOWAŃ ŻWIRKU GOLDEN GREY STANDARD 14KG DODAJEMY CAŁKOWICIE ZA DARMO 2KG SUCHEJ KARMY DLA KOTÓW NATURAL GREATNESS ULTRA PREMIUM!
Uwaga! Ilość zestawów promocyjnych ograniczona. W prezencie do każdego zestawu otrzymasz 1 z 4 opakowań karmy:
- Natural Greatness Sensitive Indoor
- Natural Greatness Field & River
- Natural Greatness Top Mountain
- Natural Greatness Wild Instinct
Karmy dawane wyłącznie losowo, nie gwarantujemy dostepności preferowanego opakowania. Wartość gratisowej karmy wynosi od 64,05 do 84,15 PLN!


Żwirek dla kota Golden Grey samozbrylający żwirek dla kotów wyprodukowany z delikatnego, bardzo drobnego bentonitu. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród posiadaczy kotów.

- 14 kg Golden Grey odpowiada 45 kilogramom innych żwirków tego typu dostępnych na rynku!
- należy usuwać tylko zbrylony żwirek
- zużyty żwirek wrzucać do śmieci (nie wolno usuwać żwirku do toalety)
- 380% wchłanialności
- wydziela delikatny i przyjemny zapach pudru dla niemowląt
- eliminuje nieprzyjemny zapach
- oszczędny w użyciu, ułatwia utrzymywanie czystości
- nie kurzy się
- nie przykleja się do kocich łapek i nie roznosi z kuwety

 • Żwirek jest wyjątkowo drobny i tworzy bardzo małe, zwarte bryłki, dlatego jest wyjątkowo wydajny. Bryłki powstają na powierzchni żwirku - koniec z odklejaniem betonowej warstwy posklejanych żwirków z dna kuwety! Żwirek naprawdę doskonale się sprawdza, z całym sumieniem polecamy!

 • Zapach pudru jest bardzo delikatny, nie czuć go do wsypaniu żwirku w pomieszczeniu, w którym stoi kuweta. Nie ma więc problemu nietolerancji żwirku ze strony wrażliwego kota, który nie lubi perfumowanego piasku. Same bryłki delikatnie pachną właśnie pudrem - to miły i nie narzucający się aromat, który pozwala skutecznie zamaskować mocną woń amoniaku kocich odchodów.

 • Gwarantowana zmniejszona częstotliwość zakupu kolejnych opakowań żwirku! :)

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

  Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
  Ile kosztuje dostawa produktu?
  Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
  Jak mogę zapłacić?
  Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
  Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
  Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

  Masz inne pytanie?

  Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

  Treść pytania:

  Twój e-mail: