Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktGolden Grey Master z silikonem + drapak gratis 14kg

 
Ten produkt nie ma jeszcze oceny.
» Oceń produkt
 
EAN: 4260066669009,
Opakowanie zbiorcze: 72 szt.
W ofercie od 18 maja 2020
Cena sugerowana: 67,50 zł
Twoja cena: 63,15 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Fantastyczny gratis - multikolorowy (kolory to niespodzianki!) przenośny drapak wykonany z naturalnego włókna sizalowego, otryzmywanego z liści agawy i wykończony ekologicznym futerkiem.
Wymiary drapaka: długość 38 cm, średnica 7 cm.Żwirek dla kota Golden Grey Master, w pełni naturalny samozbrylający żwirek dla kotów wykonany z bardzo drobnego bentonitu. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród posiadaczy kotów.
Dodatek silikonu wchodzący w skład żwirku Golden Grey Master służy jeszcze lepszemu wiązaniu zapachów! Doskonale nadaje się dla płodnych kotów, jak i dużej ilości kotów.

- 14 kg Golden Grey odpowiada 45 kilogramom innych żwirków tego typu dostępnych na rynku!
- należy usuwać tylko zbrylony żwirek
- zużyty żwirek wrzucać do śmieci (nie wolno usuwać żwirku do toalety)
- 380% wchłanialności
- wydziela delikatny i przyjemny zapach pudru dla niemowląt
- skutecznie eliminuje nieprzyjemny zapach oraz bakterie
- oszczędny w użyciu, ułatwia utrzymywanie czystości
- nie przykleja się do kocich łapek i nie roznosi z kuwety
- dodatek silikonu służy jeszcze lepszemu wiązaniu zapachów

 • Żwirek jest wyjątkowo drobny i tworzy bardzo małe, zwarte bryłki, dlatego jest wyjątkowo wydajny. Bryłki powstają na powierzchni żwirku - koniec z odklejaniem betonowej warstwy posklejanych żwirków z dna kuwety! Żwirek naprawdę doskonale się sprawdza, z całym sumieniem polecamy!

 • Zapach pudru jest bardzo delikatny, nie czuć go do wsypaniu żwirku w pomieszczeniu, w którym stoi kuweta. Nie ma więc problemu nietolerancji żwirku ze strony wrażliwego kota, który nie lubi perfumowanego piasku. Same bryłki delikatnie pachną właśnie pudrem - to miły i nie narzucający się aromat, który pozwala skutecznie zamaskować mocną woń amoniaku kocich odchodów.

 • Gwarantowana zmniejszona częstotliwość zakupu kolejnych opakowań żwirku! :)

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

  Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
  Ile kosztuje dostawa produktu?
  Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
  Jak mogę zapłacić?
  Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
  Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
  Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

  Masz inne pytanie?

  Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

  Treść pytania:

  Twój e-mail: