Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Golden Grey Master Samozbrylający żwirek dla kotów z silikonem 7kg+7kg

Golden Grey Master Samozbrylający żwirek dla kotów z silikonem 7kg+7kg

 
Liczba ocen: 2, w tym 2 recenzje.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
W ofercie od 15 stycznia 2009
Cena sugerowana: 63,00 zł
Twoja cena: 56,50 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Żwirek dla kota Golden Grey Master
samozbrylający żwirek dla kotów
- 7 kg Golden Grey odpowiada 22 kilogramom innych żwirków tego typu dostępnych na rynku!
- należy usuwać tylko zbrylony żwirek
- zużyty żwirek wrzucać do śmieci (nie wolno usuwać żwirku do toalety)
- 380% wchłanialności
- wydziela delikatny i przyjemny zapach pudru dla niemowląt
- eliminuje nieprzyjemny zapach
- oszczędny w użyciu, ułatwia utrzymywanie czystości
- dodatek silikonu służy jeszcze lepszemu wiązaniu zapachów

 • Żwirek jest wyjątkowo drobny i tworzy bardzo małe, zwarte bryłki, dlatego jest wyjątkowo wydajny. Bryłki powstaja na powierzchni żwirku - koniec z odklejaniem betonowej warstwy posklejanych żwirków z dna kuwety! Żwirek naprawdę doskonale się sprawdza, z całym sumieniem polecamy!

 • Zapach pudru jest bardzo delikatny, nie czuć go do wsypaniu żwirku w pomieszczeniu, w którym stoi kuweta. Nie ma więc problemu nietolerancji żwirku ze strony wrażliwego kota, który nie lubi perfumowanego piasku. Same bryłki delikatnie pachną właśnie pudrem - to miły i nie narzucający się aromat, który pozwala skutecznie zamaskować mocną woń amoniaku kocich odchodów.

 • Gwarantowana zmniejszona częstotliwość zakupu kolejnych opakowań żwirku! :)

 • Moim zdaniem to naprawdę dobry żwirek, tylko szkoda że nie jest za tani. Delikatny zapach dość długo się utrzymuje, a w razie co można dokupić przecież jakiś neutralizator. [rotfl] Grudki jakie się tworzyły były małe więc i oszczędność na żwirku dzięki temu wzrastała. 1 opakowanie starcza przy moim dużym kocie na około 2 miesiące. Trochę niestety potrafił przyklejać się do kocich łapek, ale nie ma żwirków idealnych. :P

  Autor: Neko ( 5 opinii )  Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

  Niestety drobne bryłki na powierzchni to pobożne życzenie. Owszem powstaje trochę grudek w masie żwirku, ale głównie zbryla się na dnie. Jeden plus za to, że nie wżera się w kuwetę. Być może rozwiązaniem jest usypanie wielkiej góry żwirku w kuwecie, ale wtedy połowa wylądowałaby na podłodze na skutek działalności moich kotów, które zakopują z szaleńczym zapałem.

  Zapach faktycznie delikatny, ale jakoś mnie nie przekonał. Być może przyzwyczaiłam się do bardzo wygodnego w obsłudze żwirku silikonowego.

  Moje koty korzystały, ale one każdy żwirek akceptują.

  Autor: babett_a ( 10 opinii )  Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

  Dodatkowe informacje o Golden Grey Master Samozbrylający żwirek dla kotów z silikonem 7kg+7kg:

  Ile kosztuje dostawa produktu?
  Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
  Jak mogę zapłacić?
  Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
  Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
  Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

  Masz inne pytanie?

  Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

  Treść pytania:

  Twój e-mail: