Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktFURminator Profesjonalna szczotka do sierści dla dużych kotów krótkowłosych 6.7 cm

 
Liczba ocen: 1, w tym 1 recenzja.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
Id: FUR141259
EAN: 8117940113386, 4048422123538, 4048422141259,
W ofercie od 14 marca 2013
Cena sugerowana: 140,00 zł
Twoja cena: 129,00 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Najlepsze na świecie urządzenie do wyczesywania sierści, zaprojektowane specjalnie dla krótkowłosych, dużych kotów.

Aż do 2/3 podszerstka, który koty tracą podczas linienia jest przez nie połykana, co powoduje powstawanie kul włosowych. Jest to niezwykle stresujące i nieprzyjemne dla zwierzęcia. Narzędzie do podszerstka pozwala wyeliminować zagrożenia związane z linieniem.

Narzędzie przeznaczone dla kotów powyżej 4,5 kg wagi o sierści krótszej niż 5 cm, wyjątkowo skutecznie redukuje powstawianie kul włosowych, utrzymując Twojego kota zdrowym i szczęśliwym.

Cechy:
-dla krótkowłosych kotów powyżej 4,5kg wagi
- ostrze o szerokości 6,7 cm o specjalnych ząbkach stworzonych dla sierści poniżej 5 cm długości.
- ostrze wykonane ze stali nierdzewnej sięga głęboko pod sierści, aby delikatnie usuwać podszerstek oraz martwą i luźną sierść.
- redukuje linienie nawet do 90%; znacznie wydajniej niż konwencjonalne szczotki i grzebienie
- skutecznie zmniejsza ilość kul włosowych tworzących się w przewodzie pokarmowym
- przycisk FURejector pozwala z łatwością usunąć sierść z narzędzia podczas jego użytkowania
- zaprojektowany przez specjalistów dla profesjonalnych rezultatów
- zalecany przez hodowców, weterynarzy oraz profesjonalnych groomerów.

Szczotkuj furminatorem sierść 1-2 razy w tygodniu przez 10-20 minut każdorazowo. Zwiększ częstotliwość w okresach linienia.
Koty o typowej krótkiej sierści to: brytyjski krótkowłosy, kot bengalski, kot Chartreux, europejski krótkowłosy.

Jak działa FURminator?
FURminator deShedding Tool to przyrząd do usuwania podszerstka. Dzięki zastosowaniu specjalnego "ostrza" zatopionego w plastiku wyciąga podszerstek bez niszczenia czy ucinania włosa okrywowego. Korzystanie z niego jest bardzo proste. Używaj go tak, jak szczotki i czesz swojego pupila regularnie.

Efekty będą zaskakujące!

Produkt oryginalny, zaprojektowany w USA, z certyfikatem.

Furminator

Animalio - cena tego produktu u Was jest kosmiczna. Taki przyrząd kupiłem w Warszawie, na Pradze, za niecałe 40 zł. U importera (firma LEVRO). Nie wiem, ilu pośredników sprawiło, że u Was kosztuje to trzy razy tyle. Nie mogę spełnić Waszej prośby o nie ocenianie ceny.

Autor: WlodekP ( 8 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 4 )

Dodatkowe informacje o FURminator Profesjonalna szczotka do sierści dla dużych kotów krótkowłosych 6.7 cm:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 12zł w Warszawie, 13zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: