Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktFerplast Klatka DUNA Fun  z wyposażaniem 55 x 47 x 37cm

Ferplast Klatka DUNA Fun z wyposażaniem 55 x 47 x 37cm

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Klatka dla małych chomików (dżungarskie, roborowskiego) i myszek
- trzy poziomowa
- boki z przezroczystego plastiku zapewniają doskonałą widoczność i świetną obserwację gryzoni
- otwierana z góry
- doskonała cyrkulacja powietrza poprzez metalowe, powlekane kratki z boków oraz na górze klatki
- wygodne czyszczenie i wymiana ściółki (oddzielna spodnia część)
- klatka Duna Fun jest całkowicie wyposażona: dwie duże półki, kołowrotek, domek dla chomików z wyściółką na gniazdo, miseczka, poidełko, drabinka i tunelik
- możliwość rozbudowy tunelu i łączenia klatki z innymi akcesoriami za pomocą systemu tuneli Tube Line
- różne kolory kuwet
- wymiary: 55 x 47 x 37cm

Idealna klatka zwłaszcza dla malutkich chomików typu dżungarski czy roborowskiego. Ja właśnie zakupiłam taką klateczkę dla dżungarka. Jest idealna pod względem wielkości, jedyny mankament to kołowrotek. Niestety ten w zestawie dość głośno kręci się (więc ja wymieniłam na kołowrotek na łożyskach), druga rzecz jaką wymieniłam to domek i miseczki plastikowe (miseczka ceramiczna a domek drweniany) Taki komplet to jak dla mnie ideał!!!! Polecam


+
Zalety:
idealny wymiar klateczki dla chomika, myszek
-
Wady:
plastikowe dodatki jak miseczka, domek
Autor: mdagh ( 556 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Uważam, że ta klatka to wspaniały zakup. Ja kupiłam za dwa razy tyle. Solidny plastik, dużo zabawy. Myślę, że chomiki są zadowolone.


+
Zalety:
wytrzymała, przestronna
Autor: mija99 ( 18 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

Mam dwie takie klatki połączone ze sobą tunelami, które można dokupić...jedna byłaby zdecydowanie za mała, dwie są w sam raz...możliwość rozbudowy jest wielkim plusem, jednak cena tuneli nie jest zachęcająca...minusem są także pręty pokryte farbą, które chomiczek czasami obgryza..kuweta jest w drobny, wypukły, kwadratowy wzór i trochę trudno ją domyć...zwłaszcza jeśli chomiczek nasiusia i mocz dostanie się właśnie między te wypukłości...plusem są duże drzwiczki u góry klatki a także staranne wykonanie...plastik wysokiej jakości...

Zdjęcia produktu:
Autor: dreadowypotworek ( 10 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 0 )

Klatka duża i z możliwościami. Jednak gdyby chomik uparł się, że chce z niej wyjść, może to spokojnie zrobić. Moim zdaniem nieco za wysoka, jak na otwarcie z góry. Przydałyby się dodatkowe drzwiczki gdzieś z boku. Otwór na poidło mógłby nie być ustawiony z tyłu. Kołowrotek do wymiany. Po za tym komfort i przestrzeń dla chomika a w sumie to najważniejsze.


+
Zalety:
Ładny wygląd, możliwość zagospodarowania przestrzeni, możliwość rozbudowy.
-
Wady:
Trudny dostęp do parteru klatki, cena
Autor: etycja ( 60 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 0 / 1 )

myszki japońskie

Ekstra klatka, dziecko może bawić się myszką tryzmając ją w rączkach nad otwartą klatką. Można obserwować myszki z góry, przy otwartych drzwiczkach, nie ma obawy, że wyjdą.
Bardzo plecam.

Autor: karasekCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

hmmm duna fun jest bardzo fajna, duża i praktyczna. z tej serii mam w sumie klatki (dwie mini duny i dune fun) i jak najbardziej jestem zadowolona. W pełni polecam :)

Autor: Landrynka9 ( 4 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: