Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktEquistro Equiliser   500g

Equistro Equiliser 500g

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Preparat witaminowo-mineralny dla koni, ograniczający reakcje stresowe, szczególnie u koni, które mają tendencje do nadpobudliwości. Equiliser zawiera łatwo przyswajalny magnez w formie organicznej, L-tryptofan oraz witaminy z grupy B.

Właściwości:
Składniki preparatu wywierają ogólny wpływ na organizm, mają podstawowe znaczenie w metabolizmie mięśni oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego stabilizując jego czynność, zapobiegają nadpobudliwości nerwowej, zwiększają wytrzymałość organizmu na działanie czynników stresowych.

Wskazania:
Preparat należy podawać w paszy lub w wodzie do picia. Stosowanie preparatu jest szczególnie zalecane w okresach narażenia zwierząt na duże obciążenia (intensywny trening, zawody sportowe, sytuacje stresowe).

Skład:

Dextroza, laktoza, fumaran magnezu 13,5%.


Analiza:

Białko 10,5%
L-tryptofan 100 000 mg
Magnez 1,3%
Niacynoamid 5 000 mg
Popiół 11,6%
Sód 1%
Tłuszcz 0,3%
Wilgotność 9%
Witamina B1 7 500 mg
Witamina B6 3 300 mg
Włókno 0,4%

Konie (500 kg): 20 g dziennie (1 miarka).
Pony: 10 g dziennie (0,5 miarki).
Podawać z paszą przez 2-4 tygodnie. Podawanie należy rozpocząć przynajmniej na 2 dni przed spodziewanym wydarzeniem.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: