Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktEquilibrium Symmetry Straps paski do strzemion pomoc do treningu dosiadu

Equilibrium Symmetry Straps paski do strzemion pomoc do treningu dosiadu PROMOCJA

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Symmetry Straps to pomoc jeździecka bazująca na bardzo prostym rozwiązaniu. Paski te zostały zaprojektowane celem ułatwienia odnalezienie jeźdźcowi prawidłowej pozycji w siodle oraz właściwego ułożenia własnych nóg. Zwiększają świadomość własnego działa oraz zapobiegają asymetrii w dosiadzie.
Symmetry Straps są łatwe w użytkowaniu oraz działają bardzo dyskretnie, zatem jeźdźcy nie krępują się z nich korzystać.

Paski Symmetry Straps z bezpieczny i delikatny sposób "przytrzymują" strzemiona w okolicy popręgu. Umożliwia to odnalezienie właściwej pozycji nogi, a także daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Wielu jeźdźców, szczególnie na etapie nauki ma tendencję do przesuwania łydek lub jednej łydki znacznie w tył, praktycznie na koniec czapraka. Symmetry Straps wymagają ułożenie nogi pod dosiadem jeźdźca, a nie z tyłu za nim. Zachowanie pionowej linii ramię-łokieć-biodra-pięty jest fundamentem wartościowego jeździectwa i niezbędną umiejętnością do uzyskania prawidłowej równowagi w siodle.

- zwiększenie świadomości ciała,
- jeździec natychmiast uświadamia sobie, jak bardzo jego noga cofnęła się poza prawidłową pozycję, lub czy wykonywała mimowolne ruchy,
- rozwijanie tzw. pamięci mięśniowej właściwego ułożenia ciała
- mięśnie wzmacniają się podczas ćwiczeń w prawidłowym dosiadzie, a jeździec dzięki silniejszym mięśniom nie musi wkładać wiele wysiłku w utrzymanie odpowiedniej sylwetki na koniu.
Ważne! Symmetry Straps posiadają wbudowany system bezpieczeństwa. Mogą być zatem stosowane we wszystkich dyscyplinach jeździectwa, od treningów "po płaskim", aż po skoki. Nie polecamy zatem "domowych" przeróbek tego rozwiązania.

Symmetry Straps pozwolą Ci jeździć pewnie, z bezpieczną nogą oraz prawidłowym dosiadem.

Jak dopasować Symmetry Snaps?
Załóż siodło i popręg na konia, ale popręg pozostaw niepodciągnięty zbyt mocno. Wyciągnij strzemiona do dołu i zapamiętaj, na jakiej wysokości - patrząc na popręg - się znajdują.
Przełóż pasek pod popręgiem, część z D-ringami kierując w stronę przodu konia. Zawiń miękką część bez D-ringów paska nad popręgiem do przodu.

Przełóż koniec paska przez obydwa D-ringi.
Pociągnij za pasek, tak by zacieśnić go wokół popręgu.
Przełóż koniec paska przez jeden z D-ringów. Symmetry Straps powinny być teraz skierowane miękką częścią rzepa w Twoją stronę. Jeśli tak nie jest - ponów zakładanie od początku.
Przełóż pasek przez drugi z D-ringów i pociągnij, aby pętla zacisnęła się na popręgu.
Kiedy jesteś gotowy do wsiadania, zamontuj pasek na prawym strzemieniu przekładając go przez wewnętrzną krawędź strzemienia.
Złóż pasek i zapnij rzep, który się na nim znajduje.
Sprawdź przyleganie rzepu przez przyklepanie go.
Dosiądź konia i dopiero z siodła zamontuj pasek na lewym strzemieniu - lub poproś kogoś o pomoc z ziemi.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: