Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktEggersmann Lecker Bricks Einhorn cukierki dla konia  banan-jabłko-malina 1kg

Eggersmann Lecker Bricks Einhorn cukierki dla konia banan-jabłko-malina 1kg

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Lecker Bricks Getreidefrei Eggersmann bezzbożowe cukierki dla konia

- smakołyki dla koni o wieloowocowym smaku (banan-jabłko-malina)
- wygodna i smaczna forma nagrody
- skład: otręby owsiane, otręby pszenne, węglan wapnia, jęczmień, melasa z trzciny cukrowej, kukurydza, zielona mączka z lucerny, wytłoki z jabłek, suszone buraki czerwone, suszone maliny, suszone jabłka

Skład:

37,5% otręby owsiane, 36,8% otręby pszenne, 7,2% węglan wapnia, 5,1% jęczmień, 4,9% melasa z trzciny cukrowej, 3,7% kukurydza, 2,1% zielona mączka z lucerny, 1,7% wytłoki z jabłek, 0,4% suszone buraki czerwone, 0,1% czipsy bananowe, 0,1% suszone maliny, 0,1% suszone jabłka.


Analiza:

Białko 9,3%
Fosfor 0,6%
Popiół 12%
Sód 0,04%
Tłuszcz 3,2%
Wapń 2,9%
Włókno 14,6%

Kilka sztuk jako nagroda.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: