Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktEffol SuperStar-Shine nabłyszczacz w sprayu   750ml

Effol SuperStar-Shine nabłyszczacz w sprayu 750ml

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Nabłyszczacz w sprayu, który nada sierści oraz włosom grzywy i ogona unikalny blask. Włosy stają się niezwykle lśniące, bez wrażenia zastosowania sztucznych środków chemicznych. Efekt ten utrzymuje się przynajmniej kilka dni, ułatwiając pielęgnację konia i skracając czas potrzebny na czyszczenie.
SuperStar-Shine ułatwia rozczesywanie włosów i delikatne rozdzielenie nawet najbardziej zbitych splotów. Pomaga usunąć z ogona kawałki słomy, siana lub trocin praktycznie bez żadnego wysiłku. Grzywa i ogon zyskują na objętości i stają się sprężyste i pięknie falujące podczas ruchu.
SuperStar Shine pozwala skutecznie pozbyć się problemów z przesuszonymi czy rozdwajającymi się włosami.

Pomocna wskazówka: SuperStar-Shine warto zastosować na sierść bezpośrednio przed goleniem konia. Umożliwi to znaczne przyspieszenie tempa pracy.

płyn nie ma zapachu, mnie to odpowiada, ale niestety długoterminowego działania też nie

naniesiony na umyty, lekko wilgotny ogon pomaga w rozczesaniu, ale już na drugi dzień po rozpleceniu nie ma śladu po nim i włosy zaczynają się plątać

na sierści nie zostawia śliskiego wrażenia i trochę chroni przed osadzaniem się brudu


+
Zalety:
nie pachnie, nie zostawia śliskiego wrażenia, pomaga w rozczesaniu
-
Wady:
mało wydajny, nie zostawia długotrwałego efektu
Autor: milkiwaj ( 12 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: