Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktDr. Clauders Fernhalte-Spray  odstraszający psy i koty 175ml

Dr. Clauders Fernhalte-Spray odstraszający psy i koty 175ml PROMOCJA

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Preparat zniechęca psy i koty do korzystania z miejsc, które zostały nim spryskane. Spray nie tylko odstrasza, ale i likwiduje pozostawiony przez psa lub kota "zapach", tak aby miejsce nie budziło zainteresowania.
Dzięki tym właściwościom Fernhalte Spray ułatwia wychowanie młodych zwierząt.

Zakupiłem jakiś czas temu ten płyn. Niestety jego działanie jest chwilowe i kot reaguje tylko w momencie w którym dane miejsce zostało popsikane. Niestety po 10 minutach kot potrafi sie przystosowac. Szkoda pieniedzy

Autor: evilmonCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )

faktycznie działa chwile
ale !!!! po pryśnięciu parę razy dziewczyny przestały zdrapywać tapetę, zostawiły korkową tablice i nie siedzą na półce nad moją głową o 4 nad ranem i nie zrzucają wszystkiego co tam leży ( o 4 rano jest skuteczniejsze niż spryskiwacz z wodą...)
jest skuteczne
polecam

Autor: Mania_bmw4 ( 5 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 1 )

nie dla fretki

na fretki nie działa , olewają kompletnie :-(

Autor: Anonim ( 3 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: