Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktDr. Clauders Fernhalte-Spray  odstraszający psy i koty 175ml

Dr. Clauders Fernhalte-Spray odstraszający psy i koty 175ml PROMOCJA

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Preparat zniechęca psy i koty do korzystania z miejsc, które zostały nim spryskane. Spray nie tylko odstrasza, ale i likwiduje pozostawiony przez psa lub kota "zapach", tak aby miejsce nie budziło zainteresowania.
Dzięki tym właściwościom Fernhalte Spray ułatwia wychowanie młodych zwierząt.

nie dla fretki

na fretki nie działa , olewają kompletnie :-(

Autor: Anonim ( 3 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

faktycznie działa chwile
ale !!!! po pryśnięciu parę razy dziewczyny przestały zdrapywać tapetę, zostawiły korkową tablice i nie siedzą na półce nad moją głową o 4 nad ranem i nie zrzucają wszystkiego co tam leży ( o 4 rano jest skuteczniejsze niż spryskiwacz z wodą...)
jest skuteczne
polecam

Autor: Mania_bmw4 ( 5 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 2 / 1 )

Zakupiłem jakiś czas temu ten płyn. Niestety jego działanie jest chwilowe i kot reaguje tylko w momencie w którym dane miejsce zostało popsikane. Niestety po 10 minutach kot potrafi sie przystosowac. Szkoda pieniedzy

Autor: evilmonCzy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: