Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc Kontaktkompletny zestaw napowietrzający do oczka wodnego bądź stawu ogrodowego do pojemności 30 000 litrów
dostępność
1-3 dni
Darmowa dostawa
400,00 375,00
cicho działająca pompa napowietrzająca do akwarium 40-100l, o eleganckim i minimalistycznym designie
dostępność
1-3 dni
65,00 58,00
cicho działająca pompa napowietrzająca do akwarium 40-100l, o eleganckim i minimalistycznym designie
dostępność
1-3 dni
65,00 58,00

Fontanna, oczko wodne, staw, czy basen to naprawdę ciekawy element posesji, który jest marzeniem wielu osób dysponujących ogrodem – niezależnie od wielkości. Zaprojektowanie i stworzenie obiektów wodnych to naprawdę nic skomplikowanego – zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Wszystkie niezbędne części są pod ręką, a ich jakość, wydajność oraz ceny są naprawdę zaskakujące. Przekonaj się o tym i poznaj pompy do fontann, oczek wodnych, basenów itp. W tej kategorii znajdziesz wiele interesujących komponentów, które powinny Cię zainteresować, takie jak rośliny do oczka wodnego.

Pompy fontannowe i ich zastosowanie

Urządzenia dostępne w tej części sklepu Animalia.pl są wielofunkcyjne i w zależności od oferowanej mocy oraz wydajności, mogą być stosowane zarówno w oczkach wodnych, fontannach, basenach, stawach hodowlanych, studniach, poidłach, jak i innych konstrukcjach wymagających pompowania wody przy pomocy narzędzi elektromechanicznych.

Wysoka jakość i atrakcyjna cena, czyli jakość doskonała

Pompy do fontann mają wyjątkowo odpowiedzialne zadanie. Muszą więc zagwarantować wysoki poziom niezawodności, żywotności i odporności na uszkodzenia. Powinny zatem zostać zaprojektowane i skonstruowane przez najlepszych specjalistów, z dbałością o najdrobniejsze detale i z wyselekcjonowanych surowców. Zadbaliśmy o to, by w ofercie naszego sklepu, znajdowały się jedynie markowe pompy wodne od renomowanych producentów. Do dyspozycji interesantów oddajemy m.in. propozycje takich marek jak Aquael, Zolux, czy Tetra Pond. Potrzebujesz wsparcia i zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie pompki do oczka wodnego lub innego obiektu? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać asortyment w taki sposób, by był on maksymalnie zadowalający. Zaufaj doświadczeniu, które nabywaliśmy przez lata.