Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktCatrix Wałek sizalowy  33 x 6 cm

Catrix Wałek sizalowy 33 x 6 cm

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Catrix to jedyny w swoim rodzaju modularny system drapaków, który pozwala nam na pełną kreatywność, całkowitą modyfikację i stu procentową kontrolę nad kocim drzewkiem.

To my decydujemy jak ma wyglądać drapak, jakie będzie miał wymiary, czy będzie wysoki czy niski, szeroki czy wąski, rozbudowany czy prosty, a najlepsze jest to, że nasza decyzja nie musi być ostateczna.

Przeczytaj artykuł o drapakach Catrix!

Unikalny system pozwala na dowolną rozbudowę drapaka o nowe części, a ostateczny wygląd drapaka ogranicza jedynie nasza kreatywność. Catrix jest wyjątkowo prosty w montażu - po prostu wsuwamy części w łączniki i tworzymy nasze unikalne kocie drzewko

Wystarczy zacząć od zestawu startowego i w miarę upływu czasu można niewielkim kosztem dokupić kolejne elementy aby skonstruować wymarzone kocie drzewko.

Ogromną zaletą tego drapaka jest jego unikalna konstrukcja. Wszystkie części są bardzo lekkie, i nie wymagają dużej siły w montażu, a doskonale zaprojektowany system jest bardzo solidny - każde piętro opiera się na nóżkach, połączonych za pomocą specjalnych elementów - dzięki czemu wytrzyma duży ciężar, nie przewróci się, ani nie rozłoży nawet podczas szalonej zabawy dorosłych i ciężkich kotów.

Wszystkie zestawy startowe to samodzielne drapaki a ponadto w każdym zestawie znajdziemy broszurkę, która powie nam jak możemy przykładowo rozbudować swój drapak oraz dokładnie ile i jakich części będziemy potrzebować.

Wymiary: 33 x 6 cm


doskonałe

są doskonałe

Autor: magdalenab8 ( 22 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

słupki sizalowe do rozbudowy drapaka Catrix

NARESZCIE PONOWNIE DOSTĘPNE! KOLEJNE PIĘTRO W CATRIXIE GOTOWE!
Słupki sizalowe są niedrogie i łatwo się je montuje. Koty uwielbiają je drapać, wspinać się po nich i skakać. Sizal jest w miarę solidny, ale zużywa się dość szybko. Na szczęscie zużyte wałki można zamieniać z innymi, tak wiec przez 2 lata użytkowania nie musiałem dokupywać nowych walków, bo po prostu zamieniałem je miejscami z innymi, mniej zużytymi lub odwracałem do góry nogami aby świeży.
Kupując słupki sizalowe trzeba pamiętać, że należy je montować z obu stron drapaka, albo naprzemiennie ze słupkami pluszowymi, gdyż ze względu na sizal, bywają nieco dłuższe niż słupki pluszowe. Zamontowanie sizalowych tylko z jednej strony drapaka, spowoduje, że będzie on stał nieco przekrzywiony. Na szczęscie kupując kilka sztuk, zawsze znajdzie się możliwość "pomieszania" ich z innymi i dostosowanie wysokości tak, aby drapak był równy z każdej strony. Niemniej jednak te drobne różnice mogą spowodować konieczność poświęcenia nieco więcej czasu na montaż.


+
Zalety:
koty lubią je drapać, niedrogie i wygodne w montażu
-
Wady:
drobne różnice w długości pomiędzy poszczególnymi słupkami
Zdjęcia produktu:
Autor: Makonar ( 335 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: