Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Carr&Day&Martin Cornucrescine Original Hoof Ointment   maść do kopyt przyspieszająca wzrost 500ml

Carr&Day&Martin Cornucrescine Original Hoof Ointment maść do kopyt przyspieszająca wzrost 500ml

 
Ten produkt nie ma jeszcze oceny.
» Oceń produkt
 
Id: 25211
EAN: 5021544000993,
W ofercie od 15 października 2015
Twoja cena: 129,00 zł
 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Unikalna formuła smaru do kopyt, która wspiera i przyśpiesza przyrost zdrowego rogu kopytowego.
Regularna aplikacja Cornucrescine Original Hoof Ointment stymuluje komórki, zajmujące się produkcją keratyny, wzmacniającej i odbudowującej kopyta. Maść wspomaga również odrastanie sierści, po otarciach czy bliznach.

Sposób użycia: Zaleca się nakładanie ręczne na oczyszczone kopyto, Należy wcierać maść dookoła koronki oraz wewnątrz uszkodzeń czy pęknięć. Aby utrzymać zdrowy przyrost rogu kopytowego należy stosować maść raz w tygodniu. Aby przyspieszyć przyrost kopyta i odpowiednio wzmocnić kopyto Cornucrescine Original Hoof Ointment maść powinna być nakładana codziennie. Warto pamiętać, że dzięki stosowaniu pasty, kopyta mogą potrzebować częstszego werkowania.
Rezultaty widoczne są już po 4-6 tygodniach stosowania.

Główne składniki: olejki eteryczne.

Skład Carr&Day&Martin Cornucrescine Original Hoof Ointment maść do kopyt przyspieszająca wzrost 500ml:

Zawiera etanol.


Dawkowanie Carr&Day&Martin Cornucrescine Original Hoof Ointment maść do kopyt przyspieszająca wzrost 500ml:

Nałożyć ręcznie na czyste kopyta, dobrze wcierając wokół obręczy koronkowej i w pęknięcia. Stosować co tydzień, aby utrzymać zdrowy wzrost rogu lub codziennie, aby przyspieszyć wzrost kopyta i poprawić słabą jakość kopyt.

Ze względu na zwiększony wzrost kopyta podczas użytkowania kopyta mogą wymagać częstszych wizyt kowala. Rezultaty działania Cornucrescine będą widoczne za 4-6 tygodni.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!

Dodatkowe informacje o Carr&Day&Martin Cornucrescine Original Hoof Ointment maść do kopyt przyspieszająca wzrost 500ml:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: