Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktCamon Zabawka myszka z kocimiętką  lampart 4szt

Camon Zabawka myszka z kocimiętką lampart 4szt

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Komplet 4 kolorowych zabawek - myszek dla każdego kotka.

Każda myszka została pokryta pluszowym futerkiem oraz wypełniona kocimiętką, która pobudzi instynkty kota

Długie ogonki oraz uszka z solidnie wykonanego paska skórzanego są odporne na szybkie "odgryzienie".

Długość 7cm (z ogonkiem ponad 12 cm).

W komplecie 4 myszek we wzorach typu "lampart"

Mój kocur lubi biegać z tymi myszkami. Szarpie za ogon, mimo to żadnego jeszcze nie skrócił. Czasem je ignoruje, innego dnia bawi się tylko nimi. Nie jest to jego naj naj ulubiona zabawka ale jedna z regularnie używanych na pewno. Kocimiętki specjalnie nie wyczuwam. Główną atrakcją jest, wydaje mi się, skórzany ogonek.

Autor: inspiration ( 90 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: