Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktBR OUTLET Wędzidło podwójnie łamane Soft Contact Dee Ring 12,5 cm, 14 mm

BR OUTLET Wędzidło podwójnie łamane Soft Contact Dee Ring 12,5 cm, 14 mm OUTLET

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Lekkie rysy, widoczne na zdjęciu

Wędzidło podwójnie łamane, wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości.
Wykonane z pełnego metalu Cuprigan, który jest stopem zawierającym aż 89% miedzi, 7% aluminium, 3% żelaza oraz 1% cynku. Ten stop jest podatny na utlenianie, które sprawia, że wędzidło ma słodki, przyjemny dla konia smak oraz zapach.

Wędzidła z serii Soft Contact wyróżniają się wyraźnie anatomicznym kształtem, który odpowiada kształtowi wnętrza końskiego pyska. Umożliwia to delikatne działanie kiełznem oraz równomierne rozłożenie nacisku.

Zarówno specjalny materiał, jak i unikalny design wędzidła zachęcają konia do żucia i wydzielania śliny. To z kolei umożliwia rozluźnienie konia i osiągnięcie przyjemnego, miękkiego i elastycznego kontaktu z ręką jeźdźca.

Ten rodzaj wędzidła - z pierścieniami w kształcie litery D - ma łagodne działanie. Z uwagi na kształt pierścieni wędzidło jest znacznie bardziej stabilne i ma bezpośrednie działanie również na boki pyska konia. D-ringi zapobiegają przeciąganiu wędzidła w pysku na boki. Podwójnie łamany ścięgierz spoczywa płasko na języku, co daje większy nacisk w tym miejscu, niż w przypadku wędzideł pojedynczo łamanych. Nacisk na język jest dobrze tolerowany przez większość koni.
Ten typ wędzidła jest szczególnie zalecany dla koni młodych, w trakcie zajeżdżania lub początkach pracy pod siodłem, a także koni nadwrażliwych, obawiających się o pysk.

Wędzidło ze złotego metalu, kółka wędzidłowe w kolorze srebrnym.
Grubość wędzidła 14 mm, wymiary kółka wędzidłowego 65 x 50 mm.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: