Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktBeaphar Xtra Vital Complete Food pokarm premium  dla koszatniczki 500g

Beaphar Xtra Vital Complete Food pokarm premium dla koszatniczki 500g

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

XtraVital Degu to smaczny i doskonale zbilansowany suchy pokarm dla koszatniczek. Koszatniczki są roślinożerne i posiadają specjalne wymagania żywieniowe.W środowisku naturalnym koszatniczki jedzą głównie trawę, korę drzew i krzewów,warzywa, liście, ziarna i okazjonalnie nasiona, dlatego ich pożywienie powinny stanowić warzywa.Wysokiej jakości składniki oraz dodatek chelatowanych minerałów (otoczonych białkiem dla poprawienia absorpcji) zapewniają optymalny wzrost. Dodatek twardych kawałków pomaga zadbać o zdrowe uzębienie.

Zalecenia żywieniowe: Na początku mieszaj XtraVital z dotychczasowym pożywieniem i stopniowo zwiększaj udział nowej diety.Przeciętnie koszatniczka potrzebuje 20-25 g karmy na dobę. Podawaj codziennie nowe pożywienie, siano i czystą wodę do picia.Nie wolno podawać koszatniczkom rodzynek, orzechów i pożywienia zawierającego cukier.

Skład:

Ziarna, soja, groch, płatki fasoli, marchew, włókno, minerały, Fructo ologosacharydy (F)S) 52 mg/kg, Mannan oligosacharydy (MOS) &2 mg/kg, Echinacea 5 mg/kg.


Analiza:

Białko 17%
Fosfor 0,36%
Miedź 16 mg
Popiół 4,7%
Tłuszcz 2,5%
Wapń 0,63%
Wilgotność 11,6%
Witamina A 13.674 IE
Witamina C 15 mg
Witamina D3 1.456 IE
Witamina E 51 mg
Włókno 15%

Jako urozmaicenie, dodatek - idealnie się nadaje. Nalezy uważać aby nie ograniczyć koszatniczkom diety tylko do suchego pokarmu!

Autor: Karolina_duo ( 13 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Karma nie jest 100 % odpowiednia dla koszatniczek ;/ dobra jako urozmaicenie :) smakuje, kosiaki chętnie jedzą no ale cóż. Skład nie zachwyca aż tak.

Autor: Kociaraa ( 106 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: