Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktArdex Wysłodki buraczane melasowane   25kg

Ardex Wysłodki buraczane melasowane 25kg

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wysłodki buraczane suszone charakteryzują się nieco wyższą zawartością energii w porównaniu do ziarna owsa przy niższym prawie o połowę udziale białka. Wysłodki buraczane są bardzo dobrą paszą do wyrównywania niedoboru energii w dawce. Można je podawać w okresie żywienia letniego kiedy w dawkach występuje nadmiar białka przy niedoborze energii.
Dają bardzo dobre efekty przy odkarmianiu zbyt chudych koni.

Dostarczają zdrowej, wolno uwalnianej energii.

Dawkowanie: wysłodki można podawać koniom w ilości do 2-3 kg. Należy koniecznie namoczyć suche wysłodki 24 godziny przed podaniem, z uwagi na ich pęcznienie oraz zwiększanie objętości.

Skład:

Wysłodki buraczane (buraki niemodyfikowane genetycznie), melasa.


Analiza:

Białko 11,4%
Cukry 18,2%
Fosfor 0,08%
Lizyna 7,93%
Magnez 0,17%
Metionina 2,00%
Popiół 7,65%
Tłuszcz 0,4%
Wapń 1,21%
Włókno 16,4%

wysłodki

Dobra jakość produktu, koniom bardzo smakują, ładnie przybierają na wadze także polecam.


+
Zalety:
smak
jakość
cena
-
Wady:
opakowanie z sizalowego worka
Autor: demoo ( 31 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: