Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktApplaws Natural Cat Toppers polewka do suchej karmy  zupa rosół z kawałkami kurczaka 3x40ml

Applaws Natural Cat Toppers polewka do suchej karmy zupa rosół z kawałkami kurczaka 3x40ml

 

Produkt chwilowo niedostępny

Niestety ten produkt jest chwilowo niedostępny. Najprawdopodobniej skończył się w naszym magazynie lub u dystrybutora i nie mamy dokładniej informacji o terminie kolejnej dostawy. Najprawdopodobnej ten produkt będzie dostepny po uzupełnieniu zapasów. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to może nastąpić, możesz skontaktować się z nami. Jeśli będzie to możliwe postaramy się sprawdzić termin dostawy.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Topper’y to najnowszy produkt Applaws. Smaczne, lekkie zupy, przeznaczone do polania suchej karmy, żeby zachęcić kota do jedzenia, lub jako osobny płynny posiłek. Oferowane w trzech smakach w potrójnym opakowaniu po 40g w każdej torebce

Wyjątkowy produkt, który pomoże zachęcić wybrednego kota do jedzenia. Można ją podawać jako przysmak lub polewać nią karmę suchą lub mokrą.

Smakowita zupka zawiera wyłącznie zdrowe składniki, jest uboga w tłuszcz i można ją podawać kotom wybrednym oraz wrażliwym.

Pakowane po 3 saszetki w jednym z 3 smaków:
- zupa dyniowa z doradą i wędzonym tuńczykiem
- zupa dyniowa z łososiem i doradą
- rosół z kawałkami kurczaka

Skład:

Pierś z kurczaka 20%, Warzywny dodatek żelujący, rosół z kurczaka. Żadnych dodatków.


Analiza:

Surowe białko 5%,
Surowy Błonnik 1%,
Surowe oleje i tłuszcze 0,01%,
Surowy popiół 1%,
wilgotność 96%.

podawać z kompletną karmą Applaws mokrą lub suchą dla zbilansowania diety. Koty do 3kg: 1 saszetka dziennie, kody do 5kg: 2 saszetki dziennie, koty powyżej 5kg: do 3 saszetek dziennie.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: