Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktAnimonda Integra Protect Sensitive puszka dla psa  kangur + amarantus 400g

Animonda Integra Protect Sensitive puszka dla psa kangur + amarantus 400g

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Integra Protect to wielofunkcyjny program dietetyczny do ukierunkowanej terapii żywieniowej psów.

W przypadu wielu chorób zwierząt domowych odpowiednie wsparcie weterynaryjne może być pomocne we właściwej diagnozie i leczeniu przez weterynarza, biorąc pod uwage szczególne potrzeby żywieniowe choroby. W ostatnich latach psy coraz częściej cierpią na wiele chorób, dla których wcześniej nie był dostępny odpowiedni suplement diety.

Dzięki Integra Protect istnieje teraz specjalna dieta opracowana przez weterynarzy, z którą dwie różne choroby można leczyć jednocześnie - jest to dieta wielofunkcyjna.

Chore psy stawiają karmie takie same wymagania, jak zdrowe zwierzęta: musi dobrze smakować i zapewniać urozmaicenie. Dlatego Integra Protect oferuje mokrą i suchą karmę o doskonałej spontanicznej i długoterminowej akceptacji. Indywidualne preferencje sa brane pod uwagę przez szeroką gamę różnych odmian. Żywność dietetyczna pomaga tylko wtedy, gdy jest spożywana regularnie i przez dłuższy czas.

Dieta specjalistyczna Integra Protect Sensitive została opracowana dla psów z nietolerancjąpokarmową, objawiającą się przede wszystkim swędzeniem i biegunką. Pomocne moze być ściśle ograniczone wykorzystanie źródeł białka zwierzęcego i rośoinnego.

Puszki Integra protect Sensitive zawierają tylko dwa źródla białka:
indyk i pasternak
kurczak i pasternak
kaczka i pasternak
jagnięcina i amarantus
konina i amarantus
kangur i amarantus

Wielofunkcyjność:
Jeśli pies miał jednocześnie kamienie struwitowe lub szczawianu wapnia, Integra protect Sensitive może również pomóc.
Zbilansowana zawartość minerałów zapewnia pH moczu psa na poziomie 6,5. Przy tym pH nie mogą tworzyć się struwity ani kamienie szczawianu wapnia.

Nie ma jeszcze żadnych opinii o tym produkcie :(

Bądź pierwszy - oceń ten produkt!
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: