Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktZdjęcie Animalia Owies przesiewany   1kg

Animalia Owies przesiewany 1kg

 
Liczba ocen: 1, w tym 1 recenzja.
Przeczytaj recenzje
» Oceń produkt
 
EAN: 666555444,
W ofercie od 04 stycznia 2019
Animalia to polska marka.
 Wspieraj polską gospodarkę!
Twoja cena: 3,95 zł
 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wysokiej jakości przesiewane (pozbawione zanieczyszczeń) ziarno owsa dla koni, królików i gryzoni, drobiu oraz dzikich ptaków.

Owies bardzo dobrej jakości, pełny i jasny, pochodzący z ekologicznych upraw z okolic Kampinoskiego Parku Narodowego.

Cena za 1 kilogram zboża.
Owies można podawać koniom, królikom oraz gryzoniom, jest chętnie jedzony przed drób, może byc podawany dzikim ptakom.

Dobry, ale nie dla kawii

Owies jest dobry gatunkowo, chętnie jadły go ptaki, doskonale kiełkuje i służy jako zielona zimowa pasza dla świnek morskich.
Proszę jednak nie podawać ziaren owsa świnkom morskim (kawiom domowym) - nie są ziarnojadami! Żaden pokarm zawierający ziarna zbóż nie jest dla nich wskazany, źle trawią węglowodany, jest to pokarm zbyt kaloryczny. Zdarzają się też przypadki zranienia twardą luską ziarna śluzówek dziąseł czy gardła, a nawet wbicia takiej cząstki i ropnia. Tak, że - dobry produkt, ale nie dla kawii.

Autor: porcella ( 4 opinie )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Dodatkowe informacje o Animalia Owies przesiewany 1kg:

Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 12zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: