Rejestracja Logowanie Koszyk (Pusty) Pomoc KontaktAlmo Nature BioPate Saszetka  wołowina z warzywami 70g

Almo Nature BioPate Saszetka wołowina z warzywami 70g

 

Produkt usunięty z oferty

Niestety ten produkt został usunięty z oferty. Oznacza to, że ten produkt najprawdopodobniej nie będzie już nigdy dostępny. Najczęściej przyczyną jest zaprzestanie produkcji, lub importu do Polski. Jeśli chcesz możesz skontaktować się z nami i dowiedzieć się czy jest jeszcze szansa na przywrócenie tego produktu, ale najprawdopodobniej warto zacząć rozglądać się za zamiennikiem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Karma Almo Nature jest produkowana ze starannie wybranych, najwyższej jakości składników.

BioPate to kawałeczki w sosie. 96% składników pokarmu pochodzi z hodowli opartych na naturalnych metodach. Smaczny i zdrowy pokarm w wygodnej do podania saszetce.

Saszetka z wołowiną i warzywami:

Analiza: białko 8%, tłuszcz 4,5%, popiół 2,5%, błonnik 0,3%, wilgotność 82%.

Skład: pasztet mięsny (min. 4% naturalnego mięsa wołowego), płatki zbożowe, warzywa (min. 4% marchwi i zielonej fasoli), minerały, witamina E 10mg/kg

Skład:

pasztet mięsny (min. 4% naturalnego mięsa wołowego), płatki zbożowe, warzywa (min. 4% marchwi i zielonej fasoli), minerały, witamina E 10mg/kg


Analiza:

Białko 8%
Błonnik 0,3%
Popiół 2,5%
Tłuszcz 4,5%
Wilgotność 82%

Zapotrzebowanie energetyczne koty o niskiej aktywności ME = 60 kcal/1kg masy ciała. koty o średniej aktywności ME = 70 kcal/1kg masy ciała. koty o wysokiej aktywności ME = 80 kcal/1kg masy ciała kocięta po odsadzeniu ME = 250 kcal/1kg masy ciała kocięta 20-tygodniowe ME = 130 kcal/1kg masy ciała kocięta 30-tygodniowe ME = 100 kcal/1kg masy ciała kotki w zaawansowanej ciąży ME = potrzeby dorosłego kota x 1,25 kotki w czasie laktacji ME = potrzeby dorosłego kota x 3-4 (ME - energia metaboliczna)

Bardzo dobry smak, koty bardzo lubią te saszetki.

Autor: Renata1 ( 8 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie

Almo Nature Biopate - saszetka z wołowiną i warzywami

Na wstępie zaznaczam, że są to kawałki w sosie, wbrew nazwie "biopate", która sugerowałaby pasztet. Tacki biopate zawierają pasztet, saszetki są kawałkami w sosie - trochę to mylące i mogli jakoś lepiej rozdzielić te produkty.

Opis zachęca, holistyczne, organiczne mięso, ale skład nie zachwyca - 4% wołowiny, płatki zbożowe i warzywa - żadnych rewelacji, od to samo co w prawie wszystkich innych saszetkach z kawałkami w sosie, co potwierdza, że przetwarzane kawałki zawsze zawierają mniej mięsa niż pasztet czy czysty filet.

Wracając do saszetki. Kawałki są duże, dwukolorowe (ciekawe czemu, skoro saszetka ma niby zawierać tylko kurczaka), wszystko aż pływa w gęstym sosie (jest go bardzo dużo). Kilka kawałków marchewki.
Zapach jest przyjemny, słodkawy, ale nie przywodzi na myśl wołowiny. Ot, praktycznie to samo co w saszetkach Hill's czy Animonda.
Koty zjadły z ogromnym apetytem, wiec przynajmniej smakowitość stoi na wysokim poziomie
Podsumowując, jeśli kot woli kawałki od fileta to OK, ale za tę cenę wolę kupić puszki lub saszetki z czystym mięsem.


+
Zalety:
kotom bardzo smakuje, dużo sosu, duże kawałki, przyjemny zapach
-
Wady:
skład i cena całkowicie przeciętne, bez rewelacji
Zdjęcia produktu:
Autor: Makonar ( 335 opinii )Czy ta opinia jest pomocna? tak | nie ( 1 / 0 )
Ile kosztuje dostawa produktu?
Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu wysyłki lub odbioru osobistego, oraz od innych produktów w zamówieniu. Koszt dostawy może wynosić od 5zł w Warszawie, 10zł na pozostałym terenie Polski. W niektórych przypadkach dostawa jest gratis. Odbiór osobisty jest gratis.
Jak mogę zapłacić?
Oferujemy kilka sposobów zapłaty. Przy odbiorze towaru, przelewem na nasze konto, oraz kartą płatniczą przez internet. W przypadku płatności z góry (przelew, karta) termin płatności wynosi do 10 dni.
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt?
Każdy konsument może zwrócić dowolny produkt w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Wyjątki stanowią: produkty przygotowywane na konkretne zamówienie (przycinane osłonki na kable, derki szyte na wymiar, itp), oraz produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli zostały otwarte (np. kosmetyki, kremy, pasty, puszki, itp.) i ich zwrot jest niemożliwy ze względów zdrowotnych lub higienicznych.

Masz inne pytanie?

Masz inne pytania dotyczące tego produktu? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz.

Treść pytania:

Twój e-mail: